Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
Získejte okamžitou slevu 500 € na Váš příští Air Charter - Air Time Critical Delivery

Získejte okamžitou slevu 500 € na Váš příští Air Charter


500_CZ

Získejte okamžitou slevu 500 € na Váš příští Air Charter:

Zašlete adresu a telefonní kontakt na ops@airtimecritical.com a získejte slevu 500 € na Vaši první Air Charter zásilku s Air Time Critical Airfreight Industry.

Nabídka platí do 1.9. 2013 (včetně). Nelze kombinovat s jinými nabídkami. Air Charter: pronájem vlastního letadla pro danou zásilku.

Kontaktujte nás a začněte využívat naše služby již nyní. Naléhavý případ? Zavolejte kdykoliv a získejte řešení pro Vaši mimořádnou událost: 33-1 78 90 26 52.

O společnosti

Air Time Critical se specializuje na mezinárodní leteckou dopravu a má více než 20 leté zkušenosti v tomto oboru. ATC, akreditovaný člen IATA, dodržuje ty nejvyšší standardy při všech přepravních procesech.

Naše oddělení Industry je vždy připraveno Vám poskytnout řešení pro všechny Vaše urgentní zásilky.

Air Charter

Nejrychlejší řešení za nejlepší ceny na trhu. Pro mimořádné zásilky v okruhu 600 až 2000 km od místa nakládky (Evropa + Turecko).

Vybíráme nejbližší dostupné letiště v místě nakládky i doručení, čímž dosahujeme bezkonkurenční přepravní doby (door-door).

Příklad

Využitím Air Charteru můžete doručit zásilku z České republiky do Velké Británie, Francie či Španělska během 6-8 hodin (až k zákazníkovi)! Nejlepší možnost, jak vždy doručit Vaše urgentní zásilky včas.

Link : http://airtimecritical.com/site/solutions/air-charter/

Priority Air freight

Možnost přednostně zarezervovat místo v nákladovém prostoru stovek osobních i nákladních letů pro Vaše urgentní zásilky do celého světa (USA, Čína, Japonsko, Malajsie, Turecko atd.). Zásilka má status Express Aifreight Cargo – žádná konsolidace (čekání na cizí zásilky). Pokaždé se snažíme vybrat přímý let pro snížení rizika a přepravní doby. Možnost vyzvednutí a doručení zásilky 24 hodin denně.

Všechny Vaše objednávky budou vždy po celou dobu přepravy sledovány naším manažerem, který Vás bude ihned informovat o jakýchkoliv změnách.

Link : http://airtimecritical.com/site/solutions/premium-airfreight/

 

Kontakty

Pro více informací o našich službách nebo objednání konkrétního řešení, využijte kdykoliv níže uvedené kontakty:

Nonstop linka
CZ/SK: +420 214 214 811
EU Support: +32 2 888 84 16
email: ops@airtimecritical.com

This post is also available in: French

Testimonials

  • Many thanks for this absolutely professional Job.I always felt well treated and never being afraid to miss anything.Very professional Job.H.DSenior  Program Purchasing ManagerGermany

  • Thank you very much for all the up-to-date information and the great service! Best regards ...