Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
Priorytetowy transport lotniczy - Air Time Critical Delivery

Priorytetowy transport lotniczyOpcja priorytetowego transportu lotniczego oferowana przez Air Time Critical® jest najszybszym sposobem na dostawę twoich pilnych międzynarodowych przesyłek przy użyciu wszystkich dostępnych lotów i linii lotniczych.

 

Pilna przesyłka? Nasze rozwiązanie i kosztorys poznasz dzwoniąc pod nasz całodobowy numer: 0032-2 888 84 16 – lub pisząc na adres ops@airtimecritical.com

Międzynarodowe rozwiązanie: Europa Zachodnia i Wschodnia, Azja (w tym Turcja), Australia, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka.

“Musisz wysłać natychmiastową przesyłkę, która wymaga dokładnego systemu śledzenia przesyłki i doświadczenia profesjonalisty na odprawach celnych?”

Korzystaj z najlepszych usług transportu priorytetowego od Air Time Critical : 

  • Priorytetowy dostęp do lotów pasażerskich (PAX) i transportowych (Cargo)
  • Dostęp do opcji Next Flight Out (Następny lot wychodzący) do miejsca docelowego
  • Nie konsolidujemy przesyłek!
  • Wybieramy bezpośredni lot, jeśli to tylko możliwe.
  • Dostępne opcje dostawy Door-to-Door lub Door-to-Airport
  • Dedykowany transport samochodowy do odbioru i końcowej dostawy 24/7
  • Doświadczenie i profesjonalizm w procedurach celnych
  • Profesjonalny menadżer zajmujący się przesyłką od momentu odebrania do końcowej dostawy – bądź na bieżąco
  • Usługa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku – pracujemy dla Ciebie również w nocy i w dni wolne!
  • Dokładny system śledzenia przesyłek online „krok po kroku”.

 

Obejrzyj nasz krótki filmik o tym, czym się zajmujemy :

Wybierając tą opcję uzyskasz od nas dostęp do rezerwacji Express Cargo – daje ona pierwszeństwo nad innymi przesyłkami zarezerwowanymi jako ogólne transportowe (cargo)..

W praktyce oznacza to, że twoja przesyłka zostanie załadowana do samolotu jako pierwsza. Natomiast pozostałe ogólne transportowe przesyłki (cargo) zostaną załadowane w drugiej kolejności i tylko jeśli jest jeszcze dla nich dostępna przestrzeń.

W ten sposób korzystasz z “pierwszeństwa wejścia na pokład” i jesteś pewien, że twoja przesyłka złapie Następny Lot Wychodzący (NFO).

Dzięki Air Time Critical® twoja pilna przesyłka zostanie odebrana z fabryki w ciągu dnia lub nocy – nagłe sytuacje zdarzają się w każdej chwili – a następnie poleci Następnym Lotem Wychodzącym (NFO) do miejsca docelowego.

With Air Time Critical®, your time-sensitive shipment will be picked up day or night from the factory, since emergencies can happen any time, and it will fly on the very Next Flight Out available to destination.

Ta opcja daje Ci dostęp do najlepszych długodystansowych linii lotniczych i ich lotów transportowych, jak również do setek lotów pasażerskich (PAX).

BRAK KONSOLIDACJI PRZESYŁEK: W przeciwieństwie do usług oferowanych przez zwykłe firmy transportowe, twoja Priorytetowa wysyłka z Air Time Critical® nigdy nie zostanie skonsolidowana z żadną inną przesyłką. Gdy chodzi o naprawdę nagłą i pilną sytuację, łączenie przesyłek będzie oznaczać jedynie ogromną stratę czasu dla Ciebie i twojej firmy, ponieważ dodatkowe paczki spowodują wydłużenie czasu na odprawie.

LINIE LOTNICZE oraz MRO (KONIECZNOŚĆ NAPRAWY): Jeśli potrzebujesz usługi AOG – zadzwoń do nas, a podstawimy nasz samolot (działamy 24/24).

Decydując się na rozwiązanie Priorytetowym Transportem Lotniczym z Air Time Critical® wysyłasz swoją przesyłkę z biletem 1 klasy!
Fracht lotniczy Priorytet – Międzynarodowe rozwiązania sytuacji kryzysowych, 2

Opcja dostawy “Door-to-Door”

Zajmujemy się przesyłką od momentu odbioru, aż do dostawy końcowemu odbiorcy. Dbamy o każdy szczegół, w tym odbiór paczki, procedury na odprawie lotniczej (eksport i import), lot oraz transport końcowy ekspresowym autem dostawczym. Ta opcja jest bardzo korzystna w przypadku najbardziej priorytetowych przesyłek. Masz gwarancję, że będziesz informowany przez cały czas trwania dostawy.

Opcja dostawy “Door-to-Airport”

Ta opcja zawiera transport z miejsca odbioru przesyłki na lotnisko najbliższe miejscu docelowemu; ta opcja jest tańsza niż Door-to-Door, a w niektórych krajach faktycznie szybszą opcją jest pozostawienie odprawy celnej końcowemu odbiorcy, jeśli współpracuje on z zaufanym pośrednikiem.

 Telefony kontaktowe:

Polski przedstawiciel (godziny robocze): +48 501 27 71 17
Międzynarodowy numer 24h: +32 2 888 84 16 .