Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
Dostawa pilnej przesyłki do USA już następnego dnia! - Air Time Critical Delivery

Dostawa pilnej przesyłki do USA już następnego dnia!


 

Dostawa pilnej przesyłki do USA już następnego dnia!

Pilny transport do Stanów Zjednoczonych?

Pilny transport do Stanów Zjednoczonych?
Musisz ekspresowo wysłać zapasowe części dla przemysłu motoryzacyjnego?
Pilna paczka z prototypem lub komponentami dla twojego klienta i dostawcy?

Skontaktuj się z nami (rozwiązanie w 30 minut):
+32- 2 888 84 16
Międzynarodowy numer telefonu 24/7

Studium przypadku: Dostawa pilnej przesyłki do USA już następnego dnia!

 

Twój amerykański klient wciąż nie otrzymał obiecanych komponentów, ponieważ armator wciąż nie dopłynął na miejsce. Części miały być dostarczone w poniedziałek rano czasu amerykańskiego, natomiast armator nie gwarantuje dostawy przed piątkiem! Twój klient jest zniecierpliwiony i już liczy koszty kary, jaką poniesiesz za niedotrzymanie warunków kontraktu. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Komponenty z Europy mogą dotrzeć do USA już w środę rano czasu amerykańskiego, jeśli szybko zareagujesz. To typowa sytuacja ekspresowego transportu w nagłej sytuacji.

Next day delivery from France, Germany, UK to the USA

Udokumentowany średni czas dostawy: 24-36 godzin. 

 

Air Time Critical® wprowadziło niezwykle efektywne rozwiązania na transport pilnych przesyłek przemysłowych last-minute z Polski do USA. – firma posiada wiele swoich placówek w Ameryce Północnej oraz ma zaufaną załogę na ziemi i w powietrzu.

Rozwiązanie z priorytetowym frachtem lotniczym umożliwia odbiór towaru nawet późno w nocy w Europie, wylot z samego rano i lądowanie na amerykańskiej ziemi popołudniu lokalnego czasu.

Przyspieszona procedura odprawy celnej pozwala na szybkie rozładowanie pakunków i odprawę tego samego dnia. Dostarczenie przemysłowego ładunku to już tylko kwestia kilku godzin.

Dzięki temu czas dostawy door-to-door z Europy do Polski jest redukowany do absolutnego minimum.

Udokumentowany średni czas dostawy: 24-36 godzin. To wystarczy, aby zadowolić twojego klienta i nie stracić jego zaufania na przyszłość.

Zabezpiecz swoją produkcję już

Wiele klientów z fabryk przemysłowych z sektora samochodowego używa regularnie tego rozwiązania dla swoich pilnych wysyłek z całej Europy do USA i Kanady. Połączenia lotnicze do całego regionu przemysłowego Wielkich Jezior w możliwie najkrótszym czasie: Michigan, Illinois, Indiana, Kentucky, Ohio…!

Zainteresowany ?

  • Zachowaj nasz międzynarodowy numer awaryjny: +33- 970 46 47 15
  • Wyślij zapytanie ofertowe: Formularz kontaktowy
  • PS: Czas transport zależy od miejsca wylotu i przylotu, jak również od dostępności połączeń lotniczych. Zawsze przedyskutuj to z konsultantem ATC, zanim zadeklarujesz swojemu klientowi konkretny termin dostawy.

This post is also available in: Angielski, Francuski, niemiecki