Air Time Critical® Industrial Department


O společnosti

Air Time Critical® Industrial Department  se specializuje na mezinárodní leteckou dopravu a má více než 20 leté zkušenosti v tomto oboru. Air Time Critical®, akreditovaný člen IATA, dodržuje ty nejvyšší standardy při všech přepravních procesech.

Naše oddělení Industry je vždy připraveno Vám poskytnout řešení pro všechny Vaše urgentní zásilky.

Air Charter
Avion Taxi - AN26 - CopieNejrychlejší řešení za nejlepší ceny na trhu. Pro mimořádné zásilky v okruhu 600 až 2000 km od místa nakládky (Evropa + Turecko).

Vybíráme nejbližší dostupné letiště v místě nakládky i doručení, čímž dosahujeme bezkonkurenční přepravní doby (door-door).

Příklad

Využitím Air Charteru můžete doručit zásilku z České republiky do Velké Británie, Francie či Španělska během 6-8 hodin (až k zákazníkovi)! Nejlepší možnost, jak vždy doručit Vaše urgentní zásilky včas.

Link : http://airtimecritical.com/site/solutions/air-charter/

Premium Airfreight
Freight Tracker - Trackingview Transport - CopieMožnost přednostně zarezervovat místo v nákladovém prostoru stovek osobních i nákladních letů pro Vaše urgentní zásilky do celého světa (USA, Čína, Japonsko, Malajsie, Turecko atd.). Zásilka má status Express Aifreight Cargo – žádná konsolidace (čekání na cizí zásilky). Pokaždé se snažíme vybrat přímý let pro snížení rizika a přepravní doby. Možnost vyzvednutí a doručení zásilky 24 hodin denně.

Všechny Vaše objednávky budou vždy po celou dobu přepravy sledovány naším manažerem, který Vás bude ihned informovat o jakýchkoliv změnách.

Link : http://airtimecritical.com/site/solutions/premium-airfreight/

Kontakty:

Pro více informací o našich službách nebo objednání konkrétního řešení, využijte kdykoliv níže uvedené kontakty:

Nonstop linka (ANJ + FRJ)

Tel. :  +32 2 888 84 16

Vratislav Berdis (CZ/SK – v případě nedostupnosti volejte nonstop linku)

Tel. : +420 737 649 552 / Email : ops@airtimecritical.com

www.airtimecritical.com