Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
Čína se připravuje na svátky, buďte připraveni i vy! - Air Time Critical Delivery

Čína se připravuje na svátky, buďte připraveni i vy!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...
September 20, 2018  |   Blog   |     |   0 Comment

Mid Autumn Festival emergency freight

Léto už je minulostí a po celozávodní dovolené běží výroba opět na plné obrátky. Nezapomeňte ale, že nyní se na dovolenou chystá pro změnu váš dodavatel z Asie.

 

 

 

Mid-Autumn Festival, 22.-24. září
Připadá vždy na patnáctý den osmého měsíce v roce podle čínského kalendáře a jedná se o druhý největší svátek po Čínském novém roce. Známý je také jako Moon Festival, jelikož měsíc v tomto období dosahuje nejzářivějšího úplňku.

Chinese National Day/Golden Week, 1.-7. října
Prvního října si Čína připomíná založení Čínské lidové republiky v roce 1949. Víkend předcházející tomuto svátku je pracovní, následuje však celý týden volna, který místní často využívají k cestování.

Jak to ovlivní vaše zásilky?
Obecně se dá říci, že většina firem, včetně celních úřadů, bude v Číně zavřena. V ostatních zemích mohou být omezení menšího rozsahu. Nejvyšší šanci na rychlé doručení budete mít při využití našich On Board Courier (OBC) přeprav.

Je proto důležité případné urgentní zásilky řešit alespoň krátce před začátkem svátků. Po jejich započetí je už velmi obtížné získat potvrzení od aerolinek. Mnoho cargo letů, které možná běžně využíváte, je zrušeno úplně. Ve dnech před a po svátcích tak nastává velký boj o místa v nákladovém prostoru všech letů. To má za následek i výrazné navýšení cen.

Přehled svátků
Čína:
22.-24.9. / 1.-7.10.
Hongkong
25.9. / 1.10.
Taiwan
24.9. / 10.10.
Jižní Korea
23.-26.9. / 3.10. / 9.10.

Pokud vás i přesto potká v tomto období potřeba urgentní přepravy, neváhejte se na nás obrátit. Poskytneme vám aktuální informace o možnostech doručení, včetně informací o proclení při exportu, importu, a pro On Board Courier zásilky.

Kontakty

Pro více informací o našich službách nebo objednání konkrétního řešení, využijte kdykoliv níže uvedené kontakty:

Nonstop linka
CZ/SK: +420 214 214 811
EU Support: +32 2 888 84 16
email: ops@airtimecritical.com

This post is also available in: English

Comments are closed.