Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
On board kurýr z Německa do USA - Air Time Critical Delivery

On board kurýr z Německa do USA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.67 out of 5)
Loading...
July 01, 2016  |   Blog   |     |   0 Comment

On board kurýr z Německa do USA

 

On board kurýr z Německa do USAOn board kurýr je nejbezpečnější přeprava, kterou můžete získat pro vaši urgentní zásilku a stává se nadále více a více populární mezi společnostmi v automobilovém průmyslu. S naším specializovaným on board kurýrem můžete získat nejen nejbezpečnější přepravu zboží, ale také nejrychlejší dobu proclení a času přepravy jako takové. Zásilka je pod dohledem pouze jedné osoby (on board kurýra) z bodu A do bodu B kdekoliv po světě, zatímco můžete v klidu sedět v kanceláři nebo doma, a sledovat zásilku online. Byl už ukončen nástup do letadla? Už letadlo přistálo? Kdo převzal zásilku? Vždycky budete informováni s naším sofistikovaným online sledovacím systémem.

On board kurýr řešení v praxi

Chcete vědět více informací o tom, jak to všechno vlastně funguje? Přinášíme vám příklad On board Courier řešení, které jsme zajistili pro našeho klienta v Německu:

Náš klient nám zavolal, že potřebují co nejrychleji poslat jejich vzorky automobilových součástek do USA. Jelikož se jednalo o velmi pro ně důležitou zásilku a bylo ji potřeba doručit co nejbezpečněji následující den, nabídli jsme jim naše On board Courier řešení včetně ceny do 30ti minut od zavolání.

Po té, co je vše potvrzeno, domlouváme s klientem čas převzetí zboží přímo v areálu společnosti. Odpoledne náš kurýr nasedá do auta, odjíždí na místo převzetí a přebírá zásilku společně s veškerou potřebnou dokumentací. V této chvíli náš kurýr posílá první aktualizaci, že zásilka byla vyzvednuta, takže se klient může připojit na náš online sledovací systém a sledovat zásilku po celou dobu přepravy. Po poslání aktualizace, náš kurýr odjíždí se zásilkou do Frankfurtu, kde bude čekat na jeho brzký ranní let.

Brzy ráno náš kurýr doráží na frankfurtské letiště a nadále posílá aktualizace o momentální situaci. Byla zásilka vzata na palubu letadla jako příruční zavazadlo? Jaký je předpokládaný čas nástupu do letadla, odletu, příletu apod.? Prostě veškeré důležité informace, aby byla zajištěna bezpečnost a čas doručení zásilky. Tentokrát je zásilka příliš velká na to, aby byla vzata na palubu letadla jako příruční zavazadlo, takže je poslána jako odbavené zavazadlo do zavazadlového prostoru letadla. Pokaždé, když se tak stane, se náš kurýr ujistí u zaměstanců aerolinky, že zásilka byla naložena do letadla. Pokaždé dáváme přednost přímým letům, abychom minimalizovali dobu přepravy, a také snížili šance zpoždění navazujících letů a dalších neočekávaných situací. Náš kurýr nastupuje na palubu letadla mířícího z Frankfurtu do Detroitu a čeká ho 8 hodin a 30 minut trvající let.

On board kurýr: řešení door to door (od dveří ke dveřím)

Kurýr okamžitě po přistání posílá aktualizaci, že letadlo přiletělo na čas a zanedlouho se vydá na imigrační a bezpečnostní kontrolu.  Naši kurýři vždy cestují se správnými pasy, aby byl proces co nejrychlejší. Tentokrát má náš kurýr kanadský pas, takže celý proces je rychlý a jednoduchý bez jakékoliv nutnosti víz pro vstup do USA. Po průchodu imigrační kontrolou okamžitě vyzvedává zásilku ze zavazadlového pásu. Zkontroluje, jestli zásilka není poškozena a vyfotí její aktuální stav.  Nyní je čas projít celní kontrolou. Vždy zajišťujeme proclení na importu po příletu do destinace, takže se klient nemusí starat o tuto důležitou část přepravy.

Po té, co kurýr vstoupí do veřejné části letiště, volá příjemci zásilky a sděluje přibližný čas doručení na adresu společnosti. Je čas vzít taxi a započít doručovací fázi. Po 15ti minutové jízdě je urgentní zásilka předávána příjemci na čas. Kurýr posílá elektronickou verzi podepsaného dokumentu o doručení jako důkaz, že zásilka byla v pořádku předána.

On board kurýr = dodání zásilky na čas

Ihned voláme našemu klientovi do Německa a sdělujeme jim detaily doručení, a že jejich zásilka je doručena. Klient je spokojený a děkuje nám za skvělé služby a online sledování. Náš kurýr nyní míří na hotel a druhý den se vrací zpět, aby byl připravený naším klientům pomoci s dalšími urgentními zásilkami.

Pokud se chcete dozvědět více o On board kurýr řešení: OBC řešení

Okamžitá poptávka po urgentním On board kurýr řešení: řešení/poptávka

On board courier, kurýr, kurýrní přeprava, On Board Courier, přeprava zásilek, náklad, letecká přeprava

This post is also available in: English

Comments are closed.