Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
Urgentní zásilky do USA - Air Time Critical Delivery

Urgentní zásilky do USA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4.33 out of 5)
Loading...
April 07, 2014  |   Blog   |     |   Comments Off on Urgentní zásilky do USA

Ukázka řešení: urgentní zásilka do Chicaga (průmyslová oblast Great Lakes)

“Pondělí odpoledne, téměř konec vcelku poklidného pracovního dne. V tom zavolá Váš americký klient, který právě přišel do práce a zjistil, že zboží, které mělo dorazit již minulý pátek, stále není k dispozici. Klasický případ zpoždění v námořní dopravě…“

Po přezkoumání situace není možné přesně určit, kdy bude zboží doručeno.

Váš klient začíná být nervózní: pokud zboží neobdrží v Chicagu do středečního rána, hrozí, že kvůli tomu bude muset zastavit výrobu a vy ponesete odpovědnost za vzniklou ztrátu, tak jak máte uvedeno ve smlouvě. Výsledek: obrovská finanční ztráta a ztracená důvěra u zákazníka.

Jak se vyhnout této situaci? Je vůbec možné doručit zboží do středečního rána, když je právě v Evropě pondělí odpoledne? Je to velká výzva…

USA: průměrné doručení do 24-36-48 hodin!

Díky přítomnosti na americkém trhu, Air Time Critical® vytvořilo velmi efektivní řešení pro urgentní last-minute zásilky mezi Evropou a Spojenými státy:

Řešení Priority Airfreight umožňuje, aby bylo zboží vyzvednuto klidně i pozdě v noci v Evropě. To umožní odlet hned druhý den ráno a přílet do USA je tím pádem v odpoledních hodinách místního času.

Díky urychlenému celnímu odbavení je zboží vyloženo a procleno v ten samý den a za pomoci vyhrazené dodávky doručeno až k zákazníkovi. V závislosti na vzdálenosti od letiště je zásilka doručena ve večerních až nočních hodinách. Přepravní časy door-door na trase ČR-USA nebo Evropa-USA jsou tak zkráceny na minimum.

Osvědčená průměrná přepravní doba: 24-48 hodin. To je dost na to, abyste uklidnili svého klienta a vašeho ředitele, který se už nemusí obávat sankcí za zpoždění.

Zabezpečte Vaše hlavní přepravní trasy již dnes

Řada klientů z automobilového průmyslu pravidelně využívá toto řešení pro urgentní zásilky z celé Evropy směrem do USA. Pokrýváme celou průmyslovou oblast Great Lakes (Michigan, Illionois, Indiana, Kentucky, Ohio…) pro zásilky vyžadující doručení v nejkratším možném čase.

Máte zájem?

  • Uchovejte si náš mezinárodní telefonní kontakt: +33- 1 78 90 26 52
  • Požádejte o cenovou nabídku ještě dnes: Kontaktní formulář

Poznámka: Doba přepravy závisí na místě odletu a příletu a zároveň i na aktuální dostupnosti letů. Vždy se poraďte s naším manažerem před slíbením konkrétního přepravního času Vašemu zákazníkovi.

 

Comments are closed.