Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /homepages/32/d445165514/htdocs/site/site/wp-content/themes/centita/functions/theme-functions.php on line 156
Sledování zásilek: Informace – základ úspěšné přepravy - Air Time Critical Delivery

Sledování zásilek: Informace – základ úspěšné přepravy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
March 04, 2014  |   Blog   |     |   Comments Off on Sledování zásilek: Informace – základ úspěšné přepravy

Sledování zásilek - Air Time CriticalVe světě logistiky jsou informace téměř stejně důležité jako samotná zásilka. Výkonnost přepravce velmi závisí na jeho schopnosti vyhodnocovat informace poskytnuté různými systémy a adekvátně na ně reagovat.

Náš systém pro sledování zásilek, stejně jako každý dobrý sledovací systém, umožňuje vám i vaším obchodním partnerům  sledovat zásilku krok za krokem od naložení až po finální doručení.

U každé zásilky naleznete všechny body přepravy včetně času naložení, příjezdu na letiště, času odletu a příletu, stejně tak i stav odbavení nebo přesný čas doručení.

Nedostatky plně automatizovaného systému

Na rozdíl od jiných systémů, náš systém sledování zásilek není aktualizován automaticky. Naopak, po celou dobu přepravy se vaší urgentní zásilce a jejímu aktuálnímu stavu věnuje přímo manažer Air Time Critical®.

Jaký je v tom rozdíl? Ve skutečnosti opravdu velký. Automatizovaný systém totiž nikdy nezareaguje na možné zpoždění z důvodu nečekané události (zhoršené počasí, dopravní zácpa, atd.) tak, jako člověk.

V případě automatizovaného systému se problém projeví obvykle až druhý den, kdy už je příliš pozdě něco změnit. Taková věc je v případě urgentní zásilky, kdy závisí na každé minutě, nepřípustná.

Vaše zásilka je opravdu sledována

Informace – základ úspěšné přepravyZa naším systémem je ukryta práce reálné osoby. V případě, že se něco stane, tak se to dozvíte ihned po tom, co tuto informaci obdržíme. Okamžitě také začneme pracovat na náhradním řešení.

V praxi to znamená, že v případě zrušení letu kvůli technické závadě, jste okamžitě informováni o možném zpoždění a zároveň vyhledáme další nejbližší vhodný let.

Automatizovaný systém pouze poznačí, že let byl zrušen, ale je nutné počkat na operátora, který si problému všimne a začne reagovat. Mezitím se ale nejvhodnější spojení mohou zaplnit a celá přeprava se zpozdí ještě více.

Každá urgentní zásilka je od začátku do konce sledována krok za krokem daným manažerem. V Air Time Critical není žádné call centrum, kde musíte stále dokola popisovat váš problém při komunikaci s různými lidmi.

Průběžně vás informujeme

Manažer určený pro vaši zásilku je vám kdykoliv k dispozici. Můžete si také určit, jakým způsobem chcete být informováni o stavu přepravy – máme zavolat, napsat sms zprávu nebo email? To záleží pouze na vás.

  • Byli jste v práci více než 12 hodin a potřebujete už odpočinek? Žádný problém, kontaktujeme vás pouze v případě nějakého problému. Vy mezitím můžete relaxovat – o vaši urgentní zásilku je dobře postaráno.
  • Máte za úkol pravidelně informovat vašeho nadřízeného o velmi důležité zásilce? Jednoduše mu poskytněte přístup k systému sledování zásilek a požádejte nás, abychom pravidelné aktualizace stavu zasílali také na jeho email či mobilní telefon.
  • Chcete, abychom vám zavolali a potvrdili odlet vaší zásilky? S radostí se s vámi o tuto informaci podělíme, jakmile obdržíme potvrzení o odletu.

Air Time Critical® můžete věřit ne jen díky přesnému systému sledování zásilek, ale hlavně proto, že si můžete být jistí, že někdo na vaši zásilku dohlíží a dělá vše pro to, aby byla doručena v pořádku a ve slíbený čas.

 

Kontakty

Pro více informací o našich službách nebo objednání konkrétního řešení, využijte kdykoliv níže uvedené kontakty:

Nonstop linka
CZ/SK: +420 214 214 811
EU Support: +32 2 888 84 16
email: ops@airtimecritical.com

This post is also available in: Polish

Comments are closed.