Získejte okamžitou slevu 500 € na Váš příští Air Charter


500_CZ

Získejte okamžitou slevu 500 € na Váš příští Air Charter:

Zašlete adresu a telefonní kontakt na ops@airtimecritical.com a získejte slevu 500 € na Vaši první Air Charter zásilku s Air Time Critical Airfreight Industry.

Nabídka platí do 1.9. 2013 (včetně). Nelze kombinovat s jinými nabídkami. Air Charter: pronájem vlastního letadla pro danou zásilku.

Kontaktujte nás a začněte využívat naše služby již nyní. Naléhavý případ? Zavolejte kdykoliv a získejte řešení pro Vaši mimořádnou událost: 33-1 78 90 26 52.

O společnosti

Air Time Critical se specializuje na mezinárodní leteckou dopravu a má více než 20 leté zkušenosti v tomto oboru. ATC, akreditovaný člen IATA, dodržuje ty nejvyšší standardy při všech přepravních procesech.

Naše oddělení Industry je vždy připraveno Vám poskytnout řešení pro všechny Vaše urgentní zásilky.

[box title=”Air Charter”]

Nejrychlejší řešení za nejlepší ceny na trhu. Pro mimořádné zásilky v okruhu 600 až 2000 km od místa nakládky (Evropa + Turecko).

Vybíráme nejbližší dostupné letiště v místě nakládky i doručení, čímž dosahujeme bezkonkurenční přepravní doby (door-door).

Příklad

Využitím Air Charteru můžete doručit zásilku z České republiky do Velké Británie, Francie či Španělska během 6-8 hodin (až k zákazníkovi)! Nejlepší možnost, jak vždy doručit Vaše urgentní zásilky včas.

Link : http://airtimecritical.com/site/solutions/air-charter/

[/box]

[box title=”Premium Airfreight”]
Možnost přednostně zarezervovat místo v nákladovém prostoru stovek osobních i nákladních letů pro Vaše urgentní zásilky do celého světa (USA, Čína, Japonsko, Malajsie, Turecko atd.). Zásilka má status Express Aifreight Cargo – žádná konsolidace (čekání na cizí zásilky). Pokaždé se snažíme vybrat přímý let pro snížení rizika a přepravní doby. Možnost vyzvednutí a doručení zásilky 24 hodin denně.

Všechny Vaše objednávky budou vždy po celou dobu přepravy sledovány naším manažerem, který Vás bude ihned informovat o jakýchkoliv změnách.

Link : http://airtimecritical.com/site/solutions/premium-airfreight/

[/box]

[note color=”#ADD8E6″]

Kontakty:

Pro více informací o našich službách nebo objednání konkrétního řešení, využijte kdykoliv níže uvedené kontakty:

Nonstop linka (ANJ + FRJ)

Tel. :  +32 2 888 84 16

Vratislav Berdis (CZ/SK – v případě nedostupnosti volejte nonstop linku)

Tel. : +420 737 649 552 / Email : ops@airtimecritical.com

www.airtimecritical.com

[/note]

This post is also available in: French

Testimonials

  • Many thanks for this absolutely professional Job.I always felt well treated and never being afraid to miss anything.Very professional Job.H.DSenior  Program Purchasing ManagerGermany

  • Thank you very much for all the up-to-date information and the great service! Best regards ...