Ekspresowa kolej z Chin do Europy – przełom w transporcie kontenerów


Pilny transport kontenerów z Chin ?!

Rezerwacja: tutaj Jeśli już to gdzieś słyszałeś: „Czy możesz dostarczyć moje kontenery do Europy przed 4 lipca? (…) Wiem, że to tylko 14 dni. Nie da rady morzem? (…) Tak czułem… To oznacza, że muszę wysłać towar samolotem, ale to będzie kosztować majątek…” Trans siberia container solution air time critical 16 days China to EuropeEkspresowa kolej z Chin – nowe możliwości „A słyszałeś o nowych szybkich pociągach z Chin do Europy? Podobno można przesłać towar z Chin w ciągu 14-16 dni. W dodatku kosztuje o połowę taniej niż samolot. Może takie rozwiązanie Ci pomoże?” „Dzięki! Jestem twoim dłużnikiem!” Rozwiązanie: Ekspresowa kolej z Chin do Europy Kolej ekspresowa pomiędzy Azją i Europą jest bardzo ciekawym i niszowym rozwiązaniem, które może godnie zastąpić armatora lub fracht lotniczy, a od teraz jest dostępne również dzięki Air Time Critical®. China Express rail to Europe - Map - Air time critical containers freight solution Oszczędź od 10 do 25 dni czasu produkcji! Zazwyczaj czekasz od 25 do 40 dni na swoje towary z Chin? Teraz możesz zmniejszyć czas oczekiwania do 14-16 dni. Nigdy wcześniej nie dało się tak łatwo zaoszczędzić 10-25 dni czasu realizacji zamówienia w Twojej firmie! Na koniec wisienka na torcie: im cięższe towary musisz przewieźć, tym więcej zaoszczędzisz w porównaniu do frachtu lotniczego. Szybka kolej w liczbach:

  • Fracht lotniczy: 10 dni tranzytu – 20000$
  • Kolej ekspresowa: 14-16 dni – 9000-10000$ = 2 RAZY TANIEJ NIŻ SAMOLOT
  • Armator: 27-42 dni – 2000-2100$

Jaki mam przy tym zwrot z inwestycji?

Szybka kolej Chiny-Europa oferuje idealne rozwiązanie pomiędzy transportem lotniczym, a morskim (tabelka poniżej). A jak wygląda wskaźnik zwrotu z inwestycji? Czy to się w ogóle opłaca?

Proste obliczenia: W porównaniu do frachtu lotniczego możez natychmiast zaoszczędzić nawet 10000 dolarów na każdym kontenerze, jeśli Twój towar pasuje wymiarami do rozmiarów kontenera. Jak to wygląda w porównaniu do transportu morskiego? Rozwiązanie z szybką koleją jest droższe o 7000$ od armatora, ale w tym samym czasie pociąg pozwala Ci zaoszczędzić od 10 do 25 dni podczas realizacji zamówienia. Ile jest warte 10 dni produkcji? Kluczowe pytanie polega na tym, ile jest warte 10 dodatkowych dni dla Twojej produkcji lub działu sprzedaży. Jeśli dojdziesz do wniosku, że wytwarzasz ponad 700$ zysków na dzień, to wtedy to rozwiązanie jest jak najbardziej opłacalne dla Ciebie! Natomiast jeśli jest inaczej, to lepiej pozostać przy rozwiązaniu z transportem morskim (albo rozważ zmianę branży?). Z drugiej strony możesz czekać w nieskończoność na towar, ale wówczas ten artykuł nie jest dla Ciebie – dotyczy on osób, które nieustannie szukają optymalnego kompromisu pomiędzy czasem przesyłu i kosztem w celu zapewnienia ciągłej opłacalności biznesu. Czy to rozwiązanie jest skomplikowane w użyciu? W zasadzie nie ma nic prostszego, ponieważ to działa jak zwykły fracht morski: wystarczy przesłać na e-mail szczegóły Twojej przesyłki oraz datę, do kiedy towar ma zostać przewieziony, a my wrócimy do Ciebie z datą odbioru i wyjazdu pociągu. Oczywiście zadbamy również o odbiór i transport przesyłki z fabryki oraz o wszelkie procedury eksportowe. Cotygodniowe odjazdy

Schedule express rail china Europe containers air time critical freight asia

Na chwilę obecną oferujemy 1 odjazd pociągu na tydzień i dlatego prosimy o rezerwację na 5 dni z góry, abyśmy mieli wystarczająco dużo czasu na odbiór i przewóz kontenerów z fabryki. Musimy mieć pewność, że zostaną załadowane do ekspresowego pociągu przed odjazdem.

Gdy pociąg odjedzie, otrzymasz powiadomienie. Damy Ci również znać po 14-16 dniach, kiedy pociąg będzie już w Hamburgu w Niemczech. Stamtąd możemy przetransportować towar dla Ciebie dedykowanym samolotem czarterowym.

Czy to bezpieczne? – Rozwiązanie zostało już oficjalnie wprowadzone i jest wykorzystywane do dostawy towarów dla kilku niemieckich producentów przemysłu samochodowego, jak i tekstylnego. Zawsze szukamy rozwiązań, które dostarczą przesyłkę na czas, ponieważ sprzedaż w przemyśle jest narażona na ciągłe zmiany sezonowe. – Przesyłka jest zarządzana od samego początku do końca przez nasz zespół, który rocznie obsługuje około 80000 przesyłek. Będziemy informować Cię na każdym kroku. – Kontenery zostają zamknięte przed wyjazdem i nie zostaną otwarte przed dojazdem do Europy. – W przeciwieństwie do frachtu morskiego, ta metoda jest całkowicie niezależna od warunków pogodowych, ponieważ nie mają na nią wpływu sztormy i tajfuny. Jak zarezerwować:

E-mail: ChinaRail@airtimecritical.com Lub przez nasz formularz kontaktowy: tutaj (jeden z doradców wkrótce się z Tobą skontaktuje). Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Z wyrazami szacunku, Zespół Air Time Critical®

Taryfy: wszelkie taryfy i czas transportu podane w tym artykule nie wynikają z kontraktu i nie są wiążące, ponieważ w każdej chwili mogą ulec zmianie. Zawsze pytaj naszych pracowników o najbardziej aktualne informacje w momencie rezerwacji. To rozwiązanie jest przeznaczone tylko dla klientów biznesowych (B2B).

This post is also available in: Angielski